قابل توجه مراجعین امور قونسلی

هموطنان عزیز،

سفارت جمهوری اسلامی افغانستان مقیم کانبرا تلاش می کند تا خدمات معیاری و موثر قونسلی را برای هموطنان مقیم استرالیا، زیلاند نو و فیجی ارایه نماید. برخلاف بسیاری از سفارت های کشور در استرالیا، همکاران ما مستقیما قابل تماس می باشند؛ و در حالات فوق العاده،  بیرون از ساعات کاری (9:30 صبح الی 1 بعد از ظهر) نیز بخش قونسلی این سفارت در خدمت هموطنان می باشد.

 تقاضای ما از هموطنان عزیر این است تا  در مرحله اول از طریق وبسایت، ایمیل و فیس بوک این سفارت معلومات مورد ضرورت شان را بدست بیاورند. اما  در صورت نیاز به شماره های زیر در تماس شوند:

-          شماره الف: 0262826034

-          شماره ب: 0262827377

در صورت مصروف بودن خط تماس، لطفا منتظر باشید و از تماس با بخش های سیاسی، اقتصادی و دفتر سفیر برای اخذ معلومات قونسلی جداّ خودداری کنید.   

همچنان، تقاضا می شود که در ظرف کمتر از 3 دقیقه موضوع مورد نظر تان را مستقیما در تلیفون به صورت واضح مطرح نمایید. برای معلومات بیشتر در امور خدمات قنسولی روی این لینک کلیک کنید.

قابل توجه!

 هموطنان عزیز، در صورت تقاضا برای پاسپورت و یا ترتیب وکالتنامه، لطفا در نظر داشته باشید که پاسپورت و وکالتنامه به صورت حضوری صادر می گردد. بنابراین، قبلا در تماس شده وقت ملاقات گرفته و سپس برای گرفتن پاسپورت و یا ترتیب وکالتنامه به سفارت تشریف بیاورید.

 در ضمن، مراجعه به سفارت به صورت مستقیم است و لطفا از طریق شرکت های مسافرتی با بخش قنسولی مراجعه نکنید و یا اسناد خود را ارسال نفرمایید. به خاطر ارائه خدمات قنسولی مطمئین، لطفا خود تان اسناد خود را بفرستید و یا شخصا مراجعه نمایید. 

 

بااحترام

بخش قونسولی سفارت جمهوری اسلامی افغانستان، کنبرا